Atgal

17 METŲ SĖKMINGAI VEIKIANTI NUOTEKŲ VALYMO ĮMONĖ PASIRENGUSI RYŽTINGAM ŠUOLIUI Į ATEITĮ

2016 01 12


20140224141552_bochka_new_draft-ac618acac77b412f32db38df161929d2.jpg
„Sprendimai žmogui ir gamtai“ - tokiu šūkiu pasitinkamas kiekvienas, pasirinkęs August ir Ko nuotekų valymo įrenginius. Įmonės klientų skaičius sparčiai auga, vien Lietuvoje aukščiausius standartus atitinkančius produktus pasirinko virš 20 tūkstančių gyventojų. August nuotekų valymo įrenginiai tarnauja daugiau nei 50-yje pasaulio valstybių, tarp kurių - Vokietija, Prancūzija, Norvegija, Švedija, Airija, Ispanija, Kanada, Kinija ir daugybė kitų. Klientai – tai ne tik privačių namų savininkai, bet ir verslo atstovai, valstybinės įmonės, savivaldybės.
August ir Ko technologija leidžia valymo įrenginius statyti šalia taršos šaltinio, o išvalytas vanduo gali būti panaudotas antrą kartą kaip techninis vanduo. Valymo įrenginiai kompaktiški ir jų eksploatacinės sąnaudos labai mažos, o svarbiausia, kad įsigijus šiuos gaminius niekada nebereikės kviesti sensenezacinės mašinos. Būtent tai ir skatina vartotojus pasirinkti August ir Ko gaminius. Šie pasiekimai leido įmonei atversti naują puslapį savo veikloje ir pasiruošti įspūdingam šuoliui į priekį.  
Neseniai duris atvėrė viena moderniausių gamyklų Baltijos šalyse, kurios dėka August ir Ko gaminamos produkcijos kiekis padidės 15 kartų. Gamykla atitinka A+ energetinio naudingumo klasę ir pastatų sertifikavimo sistemą BREEAM. Padidėjusios gamybos apimtys leis sumažinti galutinę produkto kainą. Per metus bus pagaminama iki 87 tūkstančių aukščiausios kokybės nuotekų valymo įrenginių, tad nenuostabu, kad įmonė planuoja dar labiau plėsti produkto realizavimo rinkas.
Norėdami įsigyti nuotekų valymo įrenginį visuomet pasitikrinkite, ar tiekėjas tiekia savo produkciją į griežčiausius aplinkosauginius reikalavimus turinčias Europos valstybes. Jeigu ne, tuomet pasiklauskite savęs, kodėl perkate ne aukščiausios kokybės gaminį?