Atgal
  • Titulinis
  • Viskas apie statybas
  • UAB „Gobar“ direktorius Tomas Žukauskas: supratau, kad santechnikos ir šildymo paslaugas galime teikti greičiau ir geriau

UAB „Gobar“ direktorius Tomas Žukauskas: supratau, kad santechnikos ir šildymo paslaugas galime teikti greičiau ir geriau

2015 10 27


355-Plumbing-HowTo1-453aa6a8457af402dfec795c1fc4236a.jpg

Tomo Žukausko,  santechnikos ir šildymo paslaugų įmonei „GOBAR“ - dar tik treji metai, tačiau jos įkūrėjas šioje srityje dirba gerokai ilgiau. Nuosavą įmonę sukurti Tomas nusprendė, kai pamatė, kad šias paslaugas gali teikti greičiau ir geriau nei kiti.

 

„GOBAR“ klientams siūlo platų paslaugų paketą: visų tipų katilinių, šildymo sistemų, geriamojo vandens gręžinių, nuotekų valymo sistemų įrengimą bei kitas santechnikos paslaugas. Visus šiuos darbus atlieka savo srities specialistų komanda. Įmonė jau trejus metus dirba su tais pačiais laiko patikrintais, pastoviais ir puikiai savo darbą išmanančiais specialistais. Tai leidžia įmonei užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę.

 

Rasti gerus ir patikimus darbuotojus – nelengva užduotis. Tomas sako už savo klientus jau atlikęs sunkiausiąją darbo dalį: rinkdamasis komandą, kuri vykdys „GOBAR“ klientų užsakymus, jis praleido ne vienerius metus. Ieškodamas specialistų, Tomas ieškojo ne tik profesionalumo, bet ir lankstumo - žmonių, kurie galėtų padaryti ne tik iš anksto sutartus darbus, bet ir visa tai, ko reikia klientui.

 

Tomas sako, kad svarbiausia jam – sužinoti kliento poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą bei suteikti klientui aukščiausios kokybės paslaugas.

 

Kaip sako pats Tomas, santechnikos ir šildymo paslaugų pranašų nėra: esminis skirtumas – kaip greitai ir kokybiškai jie tai daro. „GOBAR“ ne tik stengiasi visus darbus atlikti kuo greičiau, bet ir suteikia klientams garantiją atliktiems darbams.

 

„GOBAR“ siekia būti lankstūs kainoms – nė viena paslauga čia neturi išankstinės nustatytos kainos. Į kiekvieną situaciją įmonė stengiasi žiūrėti individualiai.

 

Įmonės tikslas ateičiai – atnešti kuo daugiau kokybės į statybų inžinerijos sritį, nuolat tobulinti komunikaciją su klientais ir plėsti teikiamų paslaugų sąrašą.